Џенифер и Бен: Љубовте е во воздухот на островот Капри! (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Светски познатата пејачка Џенифер Лопез е во врска со актерот Бен Афлек, а тие двајца одлучија ова лето да го поминат на Медитеранот.

Денес на интернет се појави видео од италијанскиот остров Капри, каде што можете да видите како популарниот пар ужива во љубовта.

Имено, тие одлучија да се прошетаат низ градот и додека Бен ја држи за рака својата сакана, која е целосно облечена во бело, голем број луѓе ги обиколуваат и ги снимаат.

Додека разговараат и се насмевнуваат едни на други, романтичната атмосфера ја создаваат прекрасните дрвја што ги опкружуваат, и на кои има розови цветови.

@theglowpedia

@jlo in Capri ❤️ ##jlo ##jennyferlopez ##capri ##foryou

♬ Jenny from the Block (feat. Jadakiss & Styles P.) (Track Masters Remix) – Jennifer Lopez

Слични содржини