Џорџина е супер домаќинка (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Џорџина Родригез честопати ги привлекуваше љубопитните погледи и го прави тоа повторно. Причината за ова беше нова сторија на нејзиниот профил на Инстаграм. Девојката на фудбалската суперaѕвезда Кристијано Роналдо се покажа како совршена домаќинка која може да се носи со сè.

Откако неодамна сподели фотографија на која се протега, сега покажа дека лично се грижи облеката дома да биде совршено испеглана.

Секако, сексапилната бринета повторно ги покажува своите неверојатни облини на телото.

Фотографијата, која стана вирална, собра 15.000 лајкови на еден од фан профилите на Џорџина.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

loading...

Слични содржини