Џорџина остави малку на фантазијата во Мајорка (ФОТО)

од Vladimir Zorba
326 прегледи

Девојката на ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо – Џорџина Родригез, остави малку на фантазијата за време на семејниот одмор на Мајорка.

Целото семејство, заедно со петте деца на парот, уживаше на сончевиот шпански остров на суперлуксузната јахта вредна 55 милиони фунти. Бродот има пет луксузни кабини, па дури и модерна кујна.

Самата Џорџина објави секси фотографија во костим за капење, која многу им се допадна на нејзините над 38,7 милиони следбеници, а ги покажа и своите раскошни форми.

Кристијано повеќе бил заинтересиран за риболов, според друга фотографија направена од аргентинската убавица.

Слични содржини