Елена Китиќ во разголено издание, има нова ТЕТОВАЖА НА ИНТИМНИОТ ДЕЛ (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Елена Китиќ ги шармира сите со својот изглед, а сега откри дека има тетоважа на интимниот дел од телото, поради која сите полудеа.

На Инстаграм се појави фотографија која никого не остави рамнодушен. Имено, Китиќ објави фотографија на Инстаграм „стори“, а во прв план го истакна извајаниот задник. Но, ова не е првпат да објави ваква фотографија, она што го привлече вниманието на сите е нејзината тетоважа на задникот.

Има истетовирано букви на задникот, но поради позата, не можат убаво да се прочитаат.

Коментарите беа жешки за изгледот и провокативноста на оваа млада sвезда, а многумина почнаа да се сомневаат дека тоа не е нејзина фотографија, бидејќи таа претходно објави фотографија на која се гледа сосема поинаква тетоважа на речиси идентично место на телото.

Слични содржини