ГО ПРОСЛАВИ 52. РОДЕНДЕНДЕН ВО СТРАСТНА ПРЕГРАТКА: Џенифер Лопез никогаш не била посреќна! (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Џеј Ло објави серија фотографии на Инстаграм, на кои покажува извајана фигура, а последната фотографија, четврта по ред, е нејзиниот бакнеж со Бен Афлек.

Тие позираа во страсна прегратка, а коментарите под овој нејзин пост само доаѓаат.

„Роденденско утро!“, напиша Лопез во описот на постот.

Џеј Ло и Бен се смирија во април годинава, откако беа заедно од 2002 до 2004 година. Во тоа време тие беа верени.

Бен Афлек во тој период планираше да ја запроси Џенифер токму на нејзиниот роденден, според западните медиуми.

Слични содржини