„ГРАДИТЕ ТИ СЕ ПОГОЛЕМИ ОД ГЛАВАТА“: Новите слики на Сораја направија хаос на Инстаграм (ФОТО)

од Nikola Popovski

Старлетата Сораја Вучелиќ со години е во фокусот на интерес, а многу често нејзините објави на социјалните мрежи привлекуваат големо внимание на јавноста.

Нејзините најнови фотографии предизвикаа лавина коментари, додека старлетата позираше среде зима во костим за капење, кој едвај ја покриваше нејзината бујни гради.

– Твојата фотографија ми го разубави денот. Убава си, но имаш гради поголеми од главата – ова се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Старлетата ја следат над 420 000 луѓе на Инстаграм, додека таа не следи апсолутно никого.

За потсетување, Сораја неодамна откри какви мажи ја привлекуваат:

„Никогаш не би бил со многу постар човек од себе затоа што не би имал заеднички интереси со него. Некој на моја возраст, млад и зрел, најмногу ми одговара. Полн со живот и амбиција. За мене, моногамната врска е единствената вистинска врска помеѓу две лица. Да се ​​однесувам модерно и слободно на некого, не сум за врски на страна и прељуба. Избирам лојалност и верност“, изјавила тогаш таа за српските медиуми.

loading...

Слични содржини