Грашо гризна обожавателка за нога: ВИДЕО кое ги шокираше сите на мрежите

од Vladimir Zorba

Хрватскиот пејач, Петар Грашо редовно настапува, а сега едно негово видео стана вирално.

Имено, на видеото се гледа како обожавателка стои на бина покрај Грашо, тој и приоѓа и ја гризе ногата и се смее.

На никој не му е јасно зошто пејачот го направил тоа.

„Што е ова?“, „Што направи? А зошто?“, се само дел од коментарите под ова видео.

Слични содржини