Хајди Клум се чувствува подобро, била само настината

од Elena Daskalova

Хајди Клум објави дека нејзините тестови се негативни на коронавирус, исто како и на сопругот Том Каулиц.

Таа веќе 14 денови е изолирана, но тестовите покажале дека се работело само за лоша настинка и дека за среќа, ниту таа, ниту Том не се заразени со опасниот вирус.

Нејзините обожаватели и посакаа побрзо закрепнување од настинката, а таа извести дека веќе се чувствува многу подобро од претходно.

View this post on Instagram

Day 14 of staying H❤️ME #covid_19negative

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Слични содржини