Хали Бери позираше без панталони (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Холивудската актерка Хали Бери објави фотографија на Инстаграм на која позира оскудно облечена. Таа носеше само маица на своето момче Ван Хант, капа и долна облека.

Популарната актерка Хали Бери е една од оние жени кои многумина се прашуваат како и во шестата деценија успева да изгледа толку младолико и привлечно.

Таа ги воодушеви обожавателите и сега, откако на Инстаграм објави фотографија на која позира без панталони, во маицата на своето момче, музичарот Ван Хант.

Инаку, актерката неодамна на социјалните мрежи откри дека е во врска со Хант.

– Хали мисли дека тој е вистинскиот. Тој повторно ја израдува по низата разочарувања. Тој ја научи како да сака други и како да се сака себеси – изјави извор близок на актерката за „Us Weekly“.

Нејзиниот нов партнер Ван Хант е музичар и текстописец. Во својата кариера има издадено пет студиски албуми, а музичките жанрови во кои се наоѓа се r’n’b и соул.

Хали претходно немаше многу среќа во љубовта затоа што зад себе има три неуспешни брака.

Слични содржини