Актуелно
Почетна / Сцена / Храбро издание: Кејти Холмс во облека што ја носат жени со самодоверба! (ФОТО)

Храбро издание: Кејти Холмс во облека што ја носат жени со самодоверба! (ФОТО)

Кејти Холмс (41) беше фотографирана за време на прошетка во Њујорк, по шопинг во едноставно издание, но и со смело парче облека.

Имено, холивудската актерка избра портокалова маица инспирирана од лудите 70-ти во комбинација со фармерки за жешките летни денови.

Таа ја надополни облеката со бели кожни чевли, кафеава преголема торба, очила за сонце и секако заштитна маска.

Кроп топот што го избра Кети Холмс го открива нејзиниот стомак, а жени со самодоверба се одлучуваат за ова парче облека.

loading...