Иги Азалеа објави неморални понуди кои ги добивала од познати личности (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Популарната раперка Иги Азалеа објави многубројни неморални понуди кои и ги испратија познати рапери и познати личности на својот профил на Тик Ток.

Таа објави видео со бројните приватни пораки што ги добила на Инстаграм, вклучувајќи груби сексуални предлози, па дури и предлози за брак.

Имињата иако беа замаглени, сите тие доаѓаат од луѓе со милиони следбеници и верификација кои докажуваат дека се славни.

И пишувале дека таа е нивната девојка од соништата и дека ќе глумат очув на нејзиниот син.

Еден дури и понудил скоро 15.000 долари само да разговара со него на телефон, а некои биле многу поексплицитни, нудејќи и сексуален однос.

@thenewclassic

ha ha ha as if!?!?! 🙃 stay outta my DMs uglies.

♬ Sip It – Iggy Azalea & Tyga

loading...

Слични содржини