Изгледа фантастично: Елизабет Харли позираше топлес (ФОТО)

од Берта Китинска

Актерката и модел Елизабет Харли позираше топлес и ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија.

Новата слика предизвика бројни коментраи: „Прекрасна“, „Изгледаш како божица“, „Ти си мојот сон“ ….

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Слични содржини