ИЗРЕАГИРА ПОЛОШО ОД КИМ: Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина и Канје

од Stefanija Kuzmanovska

Канjе Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно се во врска – веќе не е тајна! Двојката беше фатена за време на романтичен одмор во Прованса, каде отпатуваа заедно да го прослават роденденот на раперот, а потоа се вратија во Америка.

Додека се шпекулираше за раперот и манекенката дека се гледаат, американските медиуми објавија што сè уште легалната сопруга на Кание, Ким Кардашијан, мисли за тоа. Меѓутоа, многумина се интересираат за тоа како се чувствува актерот Бредли Купер, поради тоа, со кого Ирина Шајк беше четири години и ја имаат ќерката Леа де Сена. Според списанието In Touch, Бредли не е воодушевен!

– Прашање е на моменти кога тоа ќе се одрази на животот на неговата ќерка Леа. Бредли е многу заштитнички настроен кога станува збор за неговата ќерка – изјави извор близок до холивудскиот актер. Затоа, според неименуваниот извор, тој „се надева дека оваа врска брзо ќе пропадне“.

Во јуни 2019 година, Бредли Купер и Ирина Шајк ја раскинаа четиригодишната врска и свршувачка и го делат старателството над нивната ќерка, со која често поминуваат време заедно.

Слични содржини