Актуелно
Почетна / Сцена / Карди Би го запали Интернетот: Нова тетоважа од вратот до бутот (ФОТО)

Карди Би го запали Интернетот: Нова тетоважа од вратот до бутот (ФОТО)

Американската раперка Карди Би со гордост ја покажа својата нова тетоважа на Инстаграм.

„Во ред луѓе! Еве ја! Ми требаа неколку месеци, но конечно е готова. Ова е мојата тетоважа, која оди од вратот до средината на бутот“, напиша раперката.

Тату-мајсторот, чие дело е тетоважата, напиша дека на тетоважата работеле во десет различни градови.

loading...