Карлеуша се надмина себеси: Никогаш порано немала вакво деколте (ФОТО)

од Nikola Popovski

Јелена Карлеуша можеби често носи алишта кои ги истакнуваат нејзините облини, но никогаш претходно вакво парче облека што го става деколтето во прв план, на овој начин.

Имено, поп-sвездата се појавила денес, понеделник, 12 април, на снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, во ултра краток црн фустан со специфичен крој.

Нејзиното деколте дошло до израз, па се чини дека нејзините бујни гради се поголеми отколку што навистина е.

Таа носела проирни чевли кои веќе подолго време се хит меѓу светските sвезди, нараквица „Шанел“ и очила кои одат заедно со оваа комбинација.

Фото: Nikola Tomic и Marko Jovanovic

loading...

Слични содржини