Актуелно
Почетна / Сцена / Кели Брук на 40 години ужива како никогаш досега

Кели Брук на 40 години ужива како никогаш досега

Кели Брук зборуваше отворено за тоа како конечно се чувствува добро во своето тело и призна дека нејзиното момче сака жени со облини, пренесува „Индекс“.

40-годишната жена која е во врска со моделот Џереми Париси зборуваше за својот сексуален живот во подкастот Feeling Fab at 40.

„Мојот дечко има 35 години и е Италијанец, затоа сака убава, голема, заоблена жена и тоа е добра работа. Мислам дека животот станува подобар како што стареете. Бидејќи сте сигурни во себе. Знаете што сакате и во што уживате“, рече моделот.

„Знаете што сакате, па не се плашите да им го кажете тоа. Кога сте млади, не кажувајте им. Кога сте постари, тогаш ќе им кажете и ќе го добиете она што го сакате“, рече таа.

Кели и Џереми ја започнаа својата врска уште во 2015 година и се поблиски од кога било. Парот редовно споделува заеднички фотографии на социјалните мрежи.

loading...