Кендал Џенер пијана си ја истетовирала усната

од Vladimir Zorba

Една септемвриска вечер во 2016 година, Кендал Џенер претерала со алкохолот и донела спонтано решение.

Моделот одлучи да го истетовира зборот „meow“ во внатрешноста на усната, бидејќи … така.

Местото е доволно скриено за да не се види од никој, но се уште има слики од тетоважата.

Кендал Џеннер и ја покажа на Елен Деџернерис и рече дека тоа не е нејзината најдобра одлука.

„Бев пијана! Бев пијана! Не размислував трезвено“, рече девојката на Блејк Грифин.

Слични содржини