Клои Кардашијан се гордее со целулитот: Сите ја фалат ријалити ѕвездата за оваа фотографија

од Radmila Tasevska

Не ја гледаме често во ова издание.

Клои Кардашијан, една од ѕвездите на семејството Кардашијан, често е критикувана од следбениците на социјалните мрежи дека објавува совршени фотографии со очигледна употреба на фотошоп.

Сепак, Клои сега, на изненадување на нејзините следбеници, се покажа на Инстаграм.

Таа објави една од тие бикини фотографии, но овој пат без монтажа.

 

„Ми се допаѓа што ова е сирово и го покажува нејзиниот целулит! Секогаш е освежувачки кога познатите личности не претеруваат кога ги уредуваат своите фотографии. Повеќе од ова, Клои“, напишаа нејзините следбеници во коментарите.

Слични содржини