Корисничката на TikTok детално објаснува како го фатила своето момче во прељуба, многумина ја пофалија

од Stefanija Kuzmanovska

Корисничката на TikTok jensen.jackie детално објасни на видео како го фатила своето момче во прељуба.

Таа рече дека тој почнал често да оди кај својот пријател, но кога бил кај него, веќе не било можно да биде добиен на телефон.

– Прво видов каде е преку неговата локација на Snapchat, а потоа ја пребарував улицата преку Google Maps, за да видам каде се наоѓа. Тогаш ја најдов куќата на страницата realtor.com, каде видов како изгледаат собите и дворот и ги споредив со сликите објавени на ТикТок од една од девојките на неговата листа на пријатели и видов дека тоа е нејзината куќа – објасни таа во видеото.

Многумина ја пофалија за нејзините детективски способности и ѝ кажаа дека пронашла нов талент и дека треба да направи кариера од тоа, пишува The Sun.

Слични содржини