Кошулата на фаталната Ирина се помрдна, се откри тантелен градник (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Руската манекенка Ирина Шајк (35) е фотографирана во Њујорк со својата ќерка Леа, а ги воодушеви сите обожаватели со својот прекрасен изглед и стајлинг.

Имено, познатата манекенка беше фотографирана додека поминуваше квалитетно време со својата мила, а по тој повод носеше бела кошула, црно-бело здолниште и црни влечки, а под белата кошула носеше црн градник од тантела, па фановите ја зумираа фотографијата. за да се обидат да ги видат градите на манекенката.

Ирина не ја симна насмевката од лицето, а се чини дека е многу среќна поради врската со раперот Кание Вест (44).

Косата ја врзала во пунџа, додека на очите носи темни очила за сонце, а целиот изглед го заврши со дискретен накит околу вратот и околу глуждот.

Нејзината ќерка носеше розов фустан со агли, портокалова чанта и розови сандали што ги спои со розови чорапи.

Инаку, ова е првпат Ирина да се фотографира во вакви чевли, бидејќи преферира високи потпетици на прошетка со својата наследничка.

Да потсетиме, Ирина пристигна од Прованса во Франција пред неколку дена, каде помина три ноќи со американскиот рапер, кој во моментов се разведува од Ким Кардашијан по 7 години брак.

Тие таму го прославија 44-от роденден на Кание, а вилата што ја изнајмија беше затворена за јавноста во текот на тие три дена.

На ексклузивните фотографии до кои дојде Дејли Меил, двајцата може да се видат за време на романтична прошетка во Прованса, каде што престојувале заедно во луксузна вила распространета на повеќе од 600 хектари земја, наречена „Villa La Coste“.

Се чини дека Кание веќе негува емоции кон Ирина, бидејќи тој избра да го помине својот посебен ден со прекрасна манекенка на место што му е толку блиско до срцето, бидејќи ја обожава Франција и постојано се враќа таму. Неговата венчавка со Ким се одржа во Франција, каде поминаа многу време заедно на почетокот на врската.

Раперот и манекенката потоа беа фотографирани како излегуваат од приватен авион во Америка, по што Ирина беше фотографирана како влегува во нејзината зграда во Њујорк со покриено лице.

Кание и Ирина соработувале повеќе пати во минатото. Во 2010 година, Ирина се појави во спотот за песната на Вест „Power“ во улога на златен ангел. Изгледа дека остави впечаток на раперот во тоа време, бидејќи тој ја спомна во текстовите на неговата песна „Christian Dior Denim Flow“.

Во 2012 година, Ирина работеше на модна ревија за модната марка на Кание на модната недела во Париз. Манекенката е обожавателка на брендот на Вест, па минатиот месец беше видена како носи маица со негов потпис.

Исто така, пријателот на Кание ги шокираше сите денес кога откри дека раперот и манекенката се забавувале пред Кание да започне врска со Ким Кардашијан.

Слични содржини