Лидија Вукичевиќ има 58 години, а тело како за двапати помлада! (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Лидија Вукичевиќ е позната како некој што се грижи за нејзиниот изглед, а на 58 години изгледа феноменално.

Актерката позираше во костим за капење, исончана и „подмачкана“, а коментарите доаѓаа еден по друг.

„Ќе ме „стрефи“ ли срцето?“ е само еден од коментарите на Инстаграм.

View this post on Instagram

😀🤗😉🦈🐋🐳🐬🐟🐠

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Слични содржини