Лимузина, шампањ и луксуз: Како помина моминската вечер на снаата на Цеца? (ФОТО+ВИДЕО)

од Elena Daskalova

Бремената идна сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, ја прослави својата моминска вечер пред големата свадба која е закажана за 24 ноември и е најавена како свадба на векот на балканските простори.

Најпрво Богдана, заедно со сестрите, другарките, но и золвата Анастасија, се возеа во луксузна лимузина и пиеја шампањско, пееја познати српски хитови, се фотографираа и сето тоа го пренесуваа на Инстаграм.

Кога пристигнаа во вилата, за чие изнајмување потрошиле 1.500 евра, Богдана се расплакала колку сè било убаво организирано и украсено. Поради розовата тема на целата забава, јавноста шпекулира дека таа и Вељко очекуваат женско бебе.

https://www.instagram.com/p/B416w79hssl/

View this post on Instagram

I love you ♥️♥️♥️♥️♥️

A post shared by Anastasija (@anastasijaraznatoviccccc) on

Слични содржини