Мадона и нејзината колешка одиграа „валкан“ танц, па страсно се бакнаа (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Поп иконата Мадона често привлекува внимание со своите контроверзни изјави, но и со своите постапки.

Сега за време на нејзиниот концерт во Њујорк со еден чин целосно го шокираше целиот свет.

Имено, по повод Месецот на гордоста, пејачката уште еднаш ѝ пружи поддршка на ЛГБТ популацијата со прилично смела кореографија со раперката од Доминиканската Република, Токиша.

Двете играа провокативно, а Токиша потоа клекна пред Мадона, алудирајќи на орален с ** с.

„Тоа е тешка задача, но некој мора да ја направи“, изјави тогаш Мадона, а сето тоа се случи кога заедно го изведоа нејзиниот хит „Hung Up“ од 2005 година.

На крајот сето тоа го зачинија со сочен, страстен бакнеж.

Слични содржини