Актуелно
Почетна / Сцена / Мадона објави фотографија во долна облека, нејзините фанови реагираат: „Не сакаме да го гледаме ова“

Мадона објави фотографија во долна облека, нејзините фанови реагираат: „Не сакаме да го гледаме ова“

Кралицата на поп музиката, која за неколку месеци ќе полни 62 години, Мадона, не престанува да ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи.

Пред неколку часа таа објави фотографија во долна облека, носејќи потполно провиден градник и црна танга.

View this post on Instagram

Current Wardrobe Sitch……………

A post shared by Madonna (@madonna) on

Пејачката, која со години интензивно тренира, сепак не може да ја победи староста, за што сведочи оваа фотографија.

„Не сакаме да го гледаме ова“, е само еден од коментарите на згрозените корисници на социјалните мрежи.

loading...