Актуелно
Почетна / Сцена / Мадона во топлес повторно шокира, реакциите не стивнуваат (ФОТО)

Мадона во топлес повторно шокира, реакциите не стивнуваат (ФОТО)

Поп ѕвездата Мадона продолжува да го изненадува светот со своите провокативни изданија.

Откако неодамна шокира многумина со објавување на фотографија на која и се гледаат голите гради и меѓуножјето Мадона сега повторно сподели слика на која е гола.

Овој пат таа се фотографирала во гаѓички, додека голите гради ги прекрила со рацете.

Пејачката која следниот месец ќе наполни 62 години повторно со својот потег предизвика бура од реакции, а додека едни ја поддржуваат други сметаат дека покажува премногу.

 

 

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

loading...