Актуелно
Почетна / Сцена / Мајка му беше секс-симбол во 90-тите, а тој мами женски воздишки (ФОТО)

Мајка му беше секс-симбол во 90-тите, а тој мами женски воздишки (ФОТО)

Памела Андерсон и во своите 50-ти важи за секс-симбол, која публиката ја памети по нејзината неповторлива улога во серијата „Чувари на плажата“.

Таа беше во бурна љубовна врска со музичарот Томи Ли, а со него ги доби двата сина Брендон Томас и Дилан Џегер. Нивниот брак беше турбулентен, исполнет и со страст и со агресија, со обвинувања за насилство и на крај, Томи заврши во затвор.

Нивниот постар син Брендон се занимава со манекенство, а многумина тврдат дека физички многу личи на Џејмс Дин. Најмногу соработува со модната куќа Долче и Габана.

Тој е активен и на Инстаграм, каде постојано објавува секси фотографии.

View this post on Instagram

Tasteful…

A post shared by Brando 💍 (@brandonthomaslee) on

А, вака изгледа неговиот помлад брат Дилан:

View this post on Instagram

@interviewmag

A post shared by Dylan Lee (@dylanjaggerlee) on

loading...