Меган Фокс во провидна маица под која се гледаат нејзините гради (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Американската актерка Меган Фокс уште еднаш ги воодушеви своите следбеници, бидејќи на Инстаграм објави провокативна фотографија во провидна црна маица.

Со црната маица ги усклади кожните хеланки во иста боја, а косата ѝ беше врзана во реп.

Јасно се гледа дека таа не носи градник под облеката, под која јасно се гледаат нејзините гради.

На последните неколку објави Меган забрани коментирање, па така и последната фотографија не беше исклучок.

Слични содржини