МРТВИ СТЕ БЕЗ МЕНЕ: Карлеуша им се закани на колегите од жирито (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Во следното издание на „Звезда Гранда“, без сомнение, не очекува напнатост, но и забава, судејќи според најавата за новата епизода.

Колегите од жирито очигледно се замериле со Јелена Карлеуша, па пејачката реши да им се закани.

– Вие сте мртви без мене и бидете внимателни отсега како ги коментирате моите кандидати, бидејќи не ви е паметно да ми замерувате – рече Карлеуша, додека остатокот од тимот се смееше.

Атмосферата во музичкото натпреварување се вжешти кога еден од натпреварувачите ја изведе песната „Ritam da te pitam“, а Карлеуша му се придружи на сцената.

loading...

Слични содржини