Актуелно
Почетна / Сцена / На виделина: Раперката ги привлече погледите во катедралата со жешкиот изглед

На виделина: Раперката ги привлече погледите во катедралата со жешкиот изглед

Раперката Карди Би уште еднаш успеа да го привлече целото внимание на себе. Овој пат, тоа го направи со изгледот со кој се појави во една црква во Париз.

Раперката позираше со дизајнерот Шез А Јордан кој во соработка со нејзиниот сопруг Офсет одржа модна ревија во една катедрала во Париз. На фотографијата раперката носи прозирен комбилизон под која се гледа долната облека, а на главата има маска која потстува на онаа на витезите.

„Ти честитам љубов за одличната модна ревија во соработка со Шез. Многу сум горда на тебе. Од снимање, два шоуа, преку снимање музика до работа на толку многу други работи.Те сакам“, му порачала Карди на сопругот преку фотографијата.

View this post on Instagram

IN AND OUT

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

loading...