Намали 3 конфекциски броеви, а сега Адел откри како успеа во тоа

од Elena Daskalova

Откако Адел ги објави новогодишните фотографии, сите останаа воодушевени од нејзиниот успех да ослабне толку многу за кратко време.

Сите беа пријатно изненадени од нејзиниот нов изглед, но и од променетиот начин на шминкање и фризурата. За време на празниците таа објави фотографии од одморот на Карибите, но и ја открила тајната на изгубените килограми.

„Наместо да плачам, се потев“, потсетувајќи се на разводот од сопругот. Веднаш по финализирањето на разводот, таа започнала интензивни вежби во теретана, а полесни во домашни услови.

Нејзиниот напредок е и повеќе од забележителен, а пејачката споделува дека зголемената физичка активност невеоројатно го подобрила и нејзиното расположение, воедно таа сега се чувствува попривлечно од било кога.

loading...

Слични содржини