Не е ниту Анџелина, ниту Џенифер: Вака изгледа новата млада љубовница на Бред Пит (ФОТО)

Додека некои медиуми тврдат дека Анџелина Џоли и Бред Пит се повторно заеднно бидејќи Бред се покажа како грижлив татко, додека неговите ќерки Шајли и Захара беа во болница, други пак, се уверени дека Бред е во врска со Џенифер Анистон, а некои одат до таму што тврдат дека мајката на Пит, Џејн Пит, упорно го убедува синот не само да биде во врска со Анистон, туку и да ја ожени.

Џенифер и Анџелина се согласуваат во едно – дека Пит во врска, односно брак, е манипулативен и себичен, но, можно е Пит да не седи на две, туку на три столици.

https://www.instagram.com/p/B9g-TYlFWsh/?utm_source=ig_embed

Овој 56-годишен актер неодамна бил „уловен“ во друштво на 26 години помладата актерка Алаја Шокат, со тоа што ова не е прв пат папараците да ги фотографирале во исто друштво.

Овој пат, тие биле фотографирани во еден лондонски клуб, каде гледале концерт, но не биле забележани дека разменуваат нежности, но судејќи по фотографиите, тие се дружат интезивно веќе неколку месеци.

Слични содржини