Не издржаа до дома: Бен Афлек ја притисна Џенифер Лопез на ѕид и страсно ја бакна

од Vladimir Zorba

По неколку дена разделба, за време на кои Џенифер Лопез ги однесе своите близнаци Ема и Макс на кратко патување во Јапонија, Бен Афлек и латино дивата покажаа силна љубов, а папараците го фатија тој момент.

По ручекот во еден од рестораните кој се наоѓа недалеку од нивниот дом, Афлек и Џенифер Лопез се упатиле кон автомобилот, а пред да влезат во него, Бен ја притиснал на ѕидот и почнал страсно да ја бакнува, на што таа возвратила со иста страст.

Слични содржини