Некогашното најубаво девојче денес е исклучително атрактивно (ФОТО)

Поминаа 13 гоини откако светот ја запозна Тајлејн Блондеи, шестгодишното девојче кое стана познато како најубавото девојче на светот. Денес таа е преубава девојка, која наскоро ќе полни 19 години и Инстаграм профилот и е преполн со секси фотографии.

Времето лета и бројните фанови на преубавата Тајлејн не можат да веруваат дека таа денес се тетовира, фотографира полу-гола и има момче. На Инстаграм ја следат 3,3, милиони луѓе, а фотографиите се вистински рај за очи.

Тајлејн во 2007 година, беше претставена како најубавото девојче на светот. Таа станала модел на само 4 години, а на 10 позирала за насловната на Вог. Многумина тогаш се згрозија со фотографиите и целата приказна ја нарекоа сексуализирање на дете. Таа е ќерка на познатата француска ТВ – водителка Вероника Лоубри и фудбалерот Патрик Блондеи.

View this post on Instagram

Shoutout to my new phone

A post shared by Thylane 🦋 (@thylaneblondeau) on

View this post on Instagram

🍬 🍭 @sandrinegomezphotography ❤️

A post shared by Thylane 🦋 (@thylaneblondeau) on

Слични содржини