Никогаш поинтимни: Џеј Ло и Бен Афлек повторно фатени заедно (ФОТО)

од Nikola Popovski

Откако неодамна ја обновија врската, ennенифер Лопез и Бен Афлек не престануваат да бидат во центарот на вниманието токму поради нивната љубовна приказна. Папараците одат по нивните стапки, а извори блиски до парот со задоволство им веруваат на таблоидите. Така, во последното појавување во медиумите, еден од изворите потврди дека парот веќе размислува за нов чекор во врската.

Изминатиот викенд Ценифер Лопез го помина во Лос Анџелес, иако живее во Мајами. Деловните обврски, но и желбата да се биде со три години помладиот Бен Афлек, кој живее во сончевата Калифорнија, беа доволна причина да се качат во приватен авион и да отпатуваат таму, а нивната намера е да ја одржат врската на релација Лос Анџелес – Мајами .

Парот бил виден на интимна вечера, по што папараците ги снимиле како одат кон автомобилот, а се шпекулира дека веќе интензивно размислуваат за нивната заедничка иднина.

„Ова не е обична врска. Тие се сериозни во сè и сакаат сè да трае овој пат “, тврди извор кој додава дека и покрај сè, Џенифер и Бен ги ставаат своите деца на прво место, што ги добија во претходните бракови.

Слични содржини