Николина Пишек откри зошто добила жестоки навреди од Северина

од Nikola Popovski

Водителката Николина Пишек откри досега непознати детали од нејзината кариера, објаснувајќи зошто Северина ја навредувала пред неколку години.

Како гостин во една емисија, водителката ја прашала Николина дали некогаш имала проблем или непријатна ситуација со позната личност, а на изненадување на многумина, Николина ја спомнала пејачката Северина.

„Јас сум пацифист, но Северина е многу лута на мене. За време на разводот, правевме забавно шоу и се шегувавме така… Еве таа беше во тој непријатен период кога беше многу чувствителна, што можам да го разберам“, започнала Николина и додала:

„И ние воглавно ја чувавме нејзината страна, но дојде момент кога нејзиниот поранешен сопруг сега мораше да ја раскаже својата страна од приказната, што ја објавив и која таа ја доживеа многу лично. Таа сфати дека никој не треба да му даде медиумски простор за тој да каже нешто… Имавме жесток разговор после тоа, расправија…“, рече Николина.

„Ми се јави и ми зборуваше сè, а јас се чувствував погодено и многу невино“, открила низ смеа Николина.

Слични содржини