Актуелно
Почетна / Сцена / Нова провокативна фотографија: Карлеуша го чисти својот базен во зелено бикини (фото)

Нова провокативна фотографија: Карлеуша го чисти својот базен во зелено бикини (фото)

Ниту еден ден не поминува, а Јелена Карлеуша да не објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм. Овој пат, таа се одлучила за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го чистела базенот од нејзината куќа.

Популарната ЈК го покажала своето секси тело по којзнае кој пат, а она што ги фрли фановите во транс била нејзината нова жешка поза.

Фановите ја преплавиле со коментари, а најинтересниот гласел:

„Буквално, ако снимаш видео-спот во тој стајлинг и во тој двор, би ги засенила сите“, напишал еден обожавател.

View this post on Instagram

😎 In @prettylittlething 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Некои ја запрашале што мисли нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, со кого е во брак од 2008 година, за нејзините секси слики. Еден следбеник на Инстаграм одговорил дека Душко не ја следи на Инстаграм.

loading...