Новата девојка на Бред Пит блеска во тигресто бикини (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Секси девојката на Бред Пит (56), германската манекенка Никол Потуралски (27), која го полуде светот преку ноќ поради врската со славниот актер, но и со совршеното тело, на Инстаграм се пофали со нова фотографија во бикини.

Овој пат таа носеше мало тигерско бикини, направено од толку малку материјал, што е многу храбро да се осмели да го носи.

И, секако, бидејќи Никол е толку згодна што може да стори сé што веќе одамна го утврдивме, јасно е дека и ова „парче бикини“ и одговараше одлично.

Не е ни чудо што привлече внимание со овој пост, како и со сите претходни и како не, кога изгледа апсолутно беспрекорно.
– Кога не можам да го носам на плажа, можам барем во спа – напишала привлечна манекенка, која се сликала во тоалетот.

Малку подоцна, таа исто така се пофали со одличните стомачни во шарениот фустан врзан околу нејзините гради.

loading...

Слични содржини