Ново контроверзно видео на Тик Ток: Покажа легитимација и помина на патарина (ВИДЕО)

од Nikola Popovski

Ново контроверзно видео се појави на социјалната мрежа Тик Ток. Овој пат станува збор за припадник на некоја полициска или друга безбедносна институција која што користи службени легитимации.

На објавеното видеото, се гледа како возач, наместо да плати на патарина, ја вади легитимацијата и минува без проблем на наплатната рампа на автопатот Скопје – Гостивар.

loading...

Слични содржини