ПАМЕЛА АНДЕРСОН ВО ЖИВО ОД КРЕВЕТ СО СОПРУГОТ: Гледачите ја нарекоа најлоша (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Холивудската sвезда Памела Андерсон неодамна го изненади светот објавувајќи дека се омажила за телохранителот за време на карантинот.

Нејзиниот шести сопруг предизвика шок кај сите кои ја следат, а многу гледачи ја нарекоа најлоша откако го гледаа интервјуто на Памела од креветот.

Памела и Ден се вклучија во шоуто Loose Women на британската телевизија, додека тие сè уште беа во кревет.

Слични содржини