Актуелно
Почетна / Сцена / Пејачот отворено за бракот со манекенката: Имаме односи по цел ден

Пејачот отворено за бракот со манекенката: Имаме односи по цел ден

Пејачот Џастин Бибер за обожавателите откри детали од својот приватен живот. По концертот во Лондон, фановите имаа причика да го прашаат Џастин што ги интересира, а еден од нив го праша што прават тој и сопругата во слободно време.

„Можете и сами да заклучите што правиме по цел ден. Тоа е прилично луди и навистина знае да биде се што правиме цел ден. Добро, гледаме и филмови. Особено сакаме да гледаме Нетфликс и да одмараме, но дефинитивно правиме повеќе од одморање“, рекол Џастин со насмевка на лицето.

Џастин и манекенката Хејли потајно се венчаа во 2018 година, аминатата година ги обновија заветите во поширок круг на пријатели, кога направија и прослава.

„Да се биде оженет е супер работа, но немојте погрешно да сфатите, бракот е тежок и на него треба да се работи. Да е лесен, сите брзо ќе се впуштаа. Доколку сакате да се венчате и да имате деца, треба да работите на роа“, ги совеувал Џастин присутните фанови.

Пејачот додаде дека бракот бара напор и дека треба да имате трпение за партнерот, да го сакате и почитувате.

View this post on Instagram

Love u tons bubz

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Парот ја потврди својата врска во 2015 година. Накратко прекинаа неколку месеци подоцна, а потоа повторно се поврзаа и оттогаш се неразделни. Џастин за Хејли рекол дека го сменила и дека му помогнала во кризните ситуации кога се носел со тешки психички и физички проблеми.

Хејли, за магазинот Elle признала дека нивниот брачен живот е многу понормален отколку што луѓето го замислуваат.

„Повеќе сакаме заедно да се излежуваме на софа, отколку да висиме на лустери на некои луди забави“, признала манекенката.

loading...