Полугола жена паднала од тераса на покрив на автомобилот додека имала интимни односи

од Vladimir Zorba

Бизарна сцена се случи на Тајпеј кога полугола жена падна од тераса на покривот на автомобил за време на интимни односи, а за да биде уште полошо, нејзиниот пад го сними камера.

Несреќната жена била интимна со својот партнер во моментот кога се лизнала од работ на терасата од стан во Тајпеј и паднала врз паркиран автомобил.

Инцидентот, што се случи на 5 септември, беше снимен на снимките од камерите за видео надзор и покажува незгоден момент во кој една жена паѓа на црна лимузина паркирана пред станбена зграда.

Ударот бил толку силен што жената оставила огромен вдлабнатина на покривот на автомобилот, пишува Сан.

Паднала само во маичка и долна облека, а нејзините шорцеви виселе од едната нога.

Неколку моменти по ударот, жената се превртела во агонија и почнала да го трие грбот во, како што изгледа, силни болки.

На крајот, таа се собрала и отиде до страната на автомобилот каде нејзиниот партнер без кошула избезумено истрча да ја бакне и прегрне.

Прилично шокиран набљудувач за локалните медиуми рече: „Одев дома кога се случи тоа. Не ја видов како паѓа, но слушнавме силен тресок и таа веќе беше на покривот од автомобилот. Потоа дојде човек и и помогна“.

Жената била однесена во болница каде и биле дијагностицирани повреди на грбот, поради што ќе треба да остане на лекување неколку недели.

Таа во моментов е во стабилна состојба.

Двојката исто така мораше да плати надомест за автомобил што му припаѓа на маж кој живеел во соседството.

Слични содржини