Поради оваа фотографија се шпекулира дека Меган Маркл повторно е БРЕМЕНА

од Stefanija Kuzmanovska
403 прегледи

Неодамна се одржа крунисувањето на Чарлс Трети на кое не присуствуваше сопругата на принцот Хари, Меган Маркл.

Сепак, на крунисувањето не отсуствуваше синот на Чарлс, Хари, а таткото на Меган, Томас Маркл (78) истакнува дека верува дека е „најдобро“ што Меган останала дома.

„Има премногу несогласувања меѓу Меган, Хари и кралското семејство“, додаде тој.

Меган не се огласуваше по овој повод, а странските медиуми пишуваат дека војвотката од Сасекс е повторно бремена.

Имено, Хари и Меган беа фотографирани пред суши ресторан во Санта Барбара, а TMZ прв објави дека се шпекулира дека Хари и Меган Маркл го очекуваат третото дете, со оглед на тоа што на војвотката од Сасекс и се познавал стомакот, како што наведуваат некои медиуми.

Овие наводи се проширија и на социјалните мрежи.

Да потсетиме, Хари и Меган Маркл веќе имаат две деца, ќерката Лилбет и синот Арчи.

Слични содржини