Поради сообраќајка затворен сообраќајот од клучка Миравци кон Демир капија

од Vladimir Zorba

Затворен е сообраќајот од клучката Миравци кон Демир Капија, поради сообраќајна незгода, соопштија вечерва од Авто Мото Сојузот на Македонија (АМСМ).

Сообраќајот е затворен од 19,35 часот, во двата првци.

Слични содржини