Позната водителка се соблече гола поради два постигнати погодоци за 12 минути (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Познатата колумбиска радио водителка Феј Мартинез неодамна се најде во центарот на вниманието, бидејќи мораше да се соблече гола поради ветување што го даде!

Имено, Феј вети дека ќе остане без облека ако напаѓачот на Депортиво од Кали, Марко Перез го постигне својот прв гол сезонава против Агилалас – на мечот што се играше на 13 февруари.

Домашниот тим славеше со 1: 0, а Перез не постигна гол. Меѓутоа, постигна неколку дена подоцна – два за само 12 минути.

Иако Мартинез тврдеше дека ветувањето не се однесува на тој натпревар, таа на крајот попушти и се фотографираше гола, со покривање на интимните делови на телото…

loading...

Слични содржини