Ријана ТОПЛЕС за новогодишната колекција долна облека (ФОТО)

од Elena Daskalova

Како и нејзините колеги, така и Ријана на своите обожаватели им приреди празнично расположение преку социјалните мрежи.

Таа објави нови провокативни фотографии како дел од промоцијата на новата колекција долба облека со нејзиниот потпис, дел од брендот Фенти.

Ријана носи црвени гаќички со црна лента на која пишува „палава“.

Ова многу им се допадна на нејзините следбеници, кои не штедеа лајкови и комплименти за ваквото празнично издание на Ри-Ри.

https://www.instagram.com/p/B6f-4_3lwXF/

Слични содржини