Актуелно
Почетна / Сцена / Рита Ора летува на Ибица: На Инстаграм објави фотографии во топлес (ФОТО)

Рита Ора летува на Ибица: На Инстаграм објави фотографии во топлес (ФОТО)

Рита Ора, британска пејачка со косовско потекло, летото го поминува на Ибица со своето ново момче Роман Гаврас, но не ги занемарува своите верни следбеници на Инстаграм, со кои секој ден воодушевува со нова серија фотографии.

29-годишната музичарка неодамна објави серија топлес фотографии во кои е целосно без шминка, а успеа да ги покрие градите со рацете. Како што истакна, таа ги објави овие фотографии само за да ја убие здодевноста.

„Сончањето започнува сега. Кој друг се досадува за време на сончање“, се прашува Рита со објавата.

 

loading...