Актуелно
Почетна / Сцена / Роналдо покажа како вежба со Џорџина: Мојата убава партнерка (ВИДЕО)

Роналдо покажа како вежба со Џорџина: Мојата убава партнерка (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо објави видео од својата партнерка Џорџина Родригез, со која заедно прават тренинзи во карантин.

„Мојата прекрасна партнерка за тренинзи“, напиша тој со клип од него и Џорџина како трчаат по патеката во дворот на семејниот дом.

„Ајде,ајде, браво“, зборуваше Роналдо на прекрасната Џорџина додека трчаше кон врвот, а потоа се врати назад за да го сними него.

„Останете активни, останете дома“, напиша тој до клипот, кој е прегледан скоро 18,5 милиони пати за три часа.

loading...