Сандра Африка ја запали Будва: Полугола пееше и танцуваше пред публиката (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

По долга пауза поради коронавирусот, Сандра Африка, како и другите пејачки, им се врати на настапите, а еден особено ги воодушеви сите нејзини обожаватели.

По сликата на која е целосно гола, Сандра пееше пред насобраните во Будва, а никој не беше имун на нејзиното провокативно издание.

На социјалните мрежи се појави видео, кое особено ги израдува припадниците на машкиот пол. Сандра беше во комбинација на облека која повеќе откриваше отколку што покриваше.

Африка во бело минијатурно здолниште ја запали масата, а на нејзините гради имаше само ремени кои едвај ги задржуваа нејзините бујни силикони, додека задникот одвај беше покриен.

Слични содржини