Се фотографираа во популарното кафуле, а потоа им се се случи нешто што нема да го заборават

од Elena Daskalova

Популарната актерка Џенифер Анистон решила да ги изненади обожавателите на серијата и тоа на досега невиден и навистина фантастичен начин.

Голем број фанови на „Пријатели“ секојдневно пристигнуваат во кафулето Central Perk во Њујорк, за да ја почувствуваат атмосферата во која цели 10 сезони живееја нивните омилени ликови. Но, никој не претпоставувал дека некој може и да ги изненади.

Додека девојките традиционално се фотографирале на познатата софа, зад нив се појавила Џенифер Анистон, а тие не можеле да го скријат ни изненадувањето, ни воодушевувањето.

Секако, сето ова е дело ни помалку ни повеќе, туку на Елен Деџенерис, која го организирала сето ова.

Погледнете го видеото:

Слични содржини