Се расплакаа ѕвездите од серијата „Пријатели“ (ВИДЕО)

од Nikola Popovski

Во својата нова емиија, Џејмс Корден беше домаќин на sвездите од серијата „Пријатели“, Кортни Кокс, Лиза Кудроу, Џенифер Анистон, Метју Пери, Дејвид Швимер и Мет Лебланк. Сè беше снимено во студиото каде се снимаше легендарната серија.

Додека славниот водител ги возеше, ги прашуваше како се чувствуваат и колку обично снимаат. Актерите потврдија дека се чувствуваат убаво, како и дека снимањето обично трае ден и половина и дека се многу среќни затоа што повторно се собрале.

Актерката Лиза Кудру беше многу емотивна, па дури и се расплакала за време на разговорот.

Додека возеа низ студиото, Џејмс Корден ја отсвири познатата песна од серијата „I’ll be there for you“, а потоа сите ја отпеаја оваа песна.

После возењето, домаќинот го посети и ентериерот на студиото каде се снима „Пријатели“.

„Сè е исто, јас сум само носталгична“, рекол Корден.

Слични содржини